Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 359, wczoraj: 227
ogółem: 877 961

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Relacja spotkania

herb Roztocze Batorz
2:5
herb Wisła Annopol
Roztocze Batorz   Wisła Annopol

2009-11-08, 12:15

Czas spotkania: 90 min.


herb Roztocze Batorz Informacje o kadrze Roztocze Batorz

1. Wiesław Nieściur  zmiana 20" Damian Nieściur   
2. Mariusz Jakubaszek bramka  zmiana 87" Łukasz Winiarczyk   
3. Sławomir Bańka   
4. Sławomir Michałek   
5. Tomasz Winiarczyk ??ta kartka   
6. Grzegorz Szyszka  (1 asysta)   
7. Sylwester Wuczko   
8. Paweł Wójcik   
9. Hubert Widz   
10. Łukasz Zyśko  (1 asysta)   
11. Tomasz Nieściur bramka   

herb Roztocze Batorz Prezentacja graficzna składu drużyny Roztocze Batorz


Grzegorz Szyszka
Tomasz Nieściur
Łukasz Zyśko
Sławomir Bańka
zmiana
Mariusz Jakubaszek
Łukasz Winiarczyk
zmiana
Wiesław Nieściur
Damian Nieściur
Sławomir Michałek
Tomasz Winiarczyk
Sylwester Wuczko
Paweł Wójcik
Hubert Widz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny