Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze - GKS Modliborzyce
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 393
ogółem: 882 199

statystyki szczegółowe

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Relacja spotkania

herb Oleśnia Oleśniki
2:1
(1:1)
herb Roztocze Batorz
Oleśnia Oleśniki   Roztocze Batorz

2013-05-05, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Roztocze Batorz Informacje o kadrze Roztocze Batorz

1. Piotr Wnuk   
2. Mateusz Drozd  zmiana 46" Tomasz Hałabis   
3. Piotr Wójtowicz   
4. Konrad Wójtowicz   
5. Mariusz Winiarczyk   
6. Grzegorz Szyszka  (1 asysta)   
7. Paweł Sobótka   
8. Zbigniew Mazur  zmiana 60" Paweł Rębisz   
9. Paweł Wójcik  zmiana 80" Krystian Trzciński   
10. Tomasz Nieściur   
11. Jacek Wtykło bramka   

herb Roztocze Batorz Prezentacja graficzna składu drużyny Roztocze Batorz


Grzegorz Szyszka
Tomasz Nieściur
zmiana
Zbigniew Mazur
Paweł Rębisz
zmiana
Paweł Wójcik
Krystian Trzciński
Jacek Wtykło
zmiana
Mateusz Drozd
Tomasz Hałabis
Piotr Wnuk
Paweł Sobótka
Piotr Wójtowicz
Konrad Wójtowicz
Mariusz Winiarczyk

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny