Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Perła Rudnik - Roztocze
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 286, wczoraj: 319
ogółem: 861 783

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

Relacja spotkania

herb Roztocze Batorz
3:1
herb Iskra Krzemień
Roztocze Batorz   Iskra Krzemień
Boisko przy ul. Krężnickiej w Lublinie (Roztocze gospodarzem)

2009-09-27, 13:30

Czas spotkania: 90 min.


herb Roztocze Batorz Informacje o kadrze Roztocze Batorz

1. Wiesław Nieściur   
2. Mariusz Jakubaszek   
3. Daniel Ożóg  zmiana 74" Tomasz Winiarczyk   
4. Bartłomiej Pastucha   
5. Jacek Zarzeczny   
6. Grzegorz Szyszka  (1 asysta)   
7. Damian Skorupa   
8. Sylwester Wuczko czerwona kartka   
9. Paweł Wójcik   
10. Tomasz Nieściur bramka   
11. Łukasz Zyśko bramka  (2 asysty) ??ta kartka   

herb Roztocze Batorz Prezentacja graficzna składu drużyny Roztocze Batorz


Grzegorz Szyszka
Tomasz Nieściur
Łukasz Zyśko
Jacek Zarzeczny
Damian Skorupa
Bartłomiej Pastucha
Mariusz Jakubaszek
Wiesław Nieściur
zmiana
Daniel Ożóg
Tomasz Winiarczyk
Sylwester Wuczko
Paweł Wójcik

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny