Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze - Potok Wielki | 2009 J
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 376, wczoraj: 227
ogółem: 877 978

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Relacja spotkania

herb LKS Kowalin
4:0
herb Roztocze Batorz
LKS Kowalin   Roztocze Batorz
Stadion w Stróży

2009-09-06, 12:00

Czas spotkania: 90 min.


herb Roztocze Batorz Informacje o kadrze Roztocze Batorz

1. Jakub Nieściur   
2. Jacek Zarzeczny  zmiana 55" Łukasz Winiarczyk   
3. Sławomir Bańka   
4. Mariusz Jakubaszek   
5. Bartłomiej Pastucha  zmiana 63" Sławomir Michałek   
6. Łukasz Iwanicki   
7. Sylwester Wuczko   
8. Paweł Wójcik   
9. Hubert Widz  zmiana 55" Marcin Wuczko   
10. Łukasz Zyśko   
11. Tomasz Nieściur   

herb Roztocze Batorz Prezentacja graficzna składu drużyny Roztocze Batorz


Tomasz Nieściur
Łukasz Zyśko
zmiana
Jacek Zarzeczny
Łukasz Winiarczyk
zmiana
Bartłomiej Pastucha
Sławomir Michałek
Sławomir Bańka
Mariusz Jakubaszek
Łukasz Iwanicki
Jakub Nieściur
Sylwester Wuczko
Paweł Wójcik
zmiana
Hubert Widz
Marcin Wuczko

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny