BRAMKI :
1-4
T.Nieściur

Więcej w rozwinięciu newsa...

To była bardzo surowa lekcja futbolu dla naszych zawodników. Na mecz z Kowalinem Roztocze wyszło w nieco osłabionym składzie i można było się spodziewać, że będzie to bardzo ciężkie spotkanie ale nikt nie przypuszczał, że po pierwszych 15 minutach nasi będą przegrywać aż 0-4! To był chyba najgorszy kwadrans jaki rozegrał nasz zespół w historii klubu. Chociaż przypomina się także mecz z rundy jesiennej kiedy to Płomień w pierwszej połowie wbił nam aż pięć bramek. Gościom w tym meczu wychodziło wszystko, każda kacja kończyła się wyśmienitą sytuacją bądź bramką. Nasi zawodnicy do 20 minuty chyba jeszcze spali. Grali bez ambicji i zaangażowania. Gołym okiem widoczne były braki kondycyjne i szybkościowe w szeregach zawodników Roztocza. No ale co się dziwić skoro z przyczyn wszystkim znanych trener może przeprowadzić zaledwie jeden trening w tygodniu, na którym obeznych jest kilku seniorów. W 25 minucie spotkania Tomek Nieściur zdobył jedyną w tym meczu bramkę dla gospodarzy i od tej chwili przewaga LKS-u zaczynała topnieć. Goście starali się kontrolować wysokie prowadzenie a Roztocze chciało wrócić do gry a sytuacje były tylko szczęścia brakowało. W 30 minucie z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Krzysiek Godula - bezwzględnie najlepszy zawodnik tego spotkania w naszych szeregach. Kilka chwil później w sytuacji sam na sam znalazł się strzelec pierwszej bramki Tomek Nieściur ale tym razem piłka nie wylądowała w siatce. Szkoda, bo mogło być 3-4 a tak do przerwy nic już się nie zmieniło.

W drugiej części spotkania działo się niewiele. Wynik z pierwszej połowy utrzymywał się prawie do samego końca do chwili kiedy Bartek Pastucha sfaulował w polu karnym napastnika Kowalina a sędzia wskazał na "wapno". Rzut karny został pewnie wykorzystany i ostateczny wynik meczu brzmiał 1-5. Gdyby nie katastrofalne błędy w kryciu z pierwszych minut i strata czterech bramek ten mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej. Niestety gdybanie nic już tu nie da a do tego prawdę mówiąc Kowalin zasłużył na zwycięstwo w tym spotkaniu. W niedzielę kolejny mecz w Batorzu, tym razem z kraśnicką Tęczą.