BRAMKI :
0-1 T.Nieściur
1-2 T.Nieściur

Więcej w rozwinięciu newsa....

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że dzisiejszy mecz pomiędzy Roztoczem i Perłą rozgrywany był na jednym z lepszych boisk w naszej lidze. Chwała gospodarzom za to, że pomimo kilkudniowych opadów potrafili doprowadzić murawę do stanu prawe idealnego. Początek spotkania to wyrównane zawody z sytuacjami dla obu drużyn. Doskonałe okazje do zdobycia bramki w naszej drużynie zmarnowali Grzesiek Szyszka i Sylwek Wuczko. Po pierwszym kwadransie przewagę osiągnęli zawodnicy Perły. Kilka razy było naprawdę gorąco pod bramką strzeżoną przez Pawła Rębisza. Niewykorzystane sytuacje się zemściły na miejscowych i po jednym z rzutów autowych Zbyszek Mazur strącił głową piłkę, do której dopadł Tomek Nieściur i strzałem przy słupku otworzył wynik spotkania. Radość naszych kibiców nie trwała długo, bo kilka minut później źle ustawiony Paweł nie dał rady obronić strzału zza pola karnego i mieliśmy remis. Jeszcze przed przerwą Borzechów mógł prowadzić 2:1. Sędzia podyktował rzut karny po faulu Marcina Wuczko we własnym polu karnym, do piłki podszedł zawodnik Perły ale tym razem górą był nasz bramkarz, który broniąc karnego odkupił swoje winy przy straconej bramce.

Druga część meczu wyglądała podobnie z tym, że od początku przewagę miała Perła aż do 77 minuty. Wtedy to właśnie z piłką w pole karne wpadł Tomek Nieściur, jednym zwodem minął obrońcę gospodarzy i pięknym strzałem z lewej nogi ponownie wyprowadził Roztocze na prowadzenie. Po straconej bramce Perła postawiła wszystko na jedną kartę starając się za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Dla naszej drużyny pojawiły się kolejne okazję na podwyższenie wyniku lecz zawsze czegoś brakowało. Perła w 83 minucie omal nie zdobyła drugiej bramki ale tym razem uratowała nas poprzeczka. W doliczonym czasie gry świetną interwencją popisał się Paweł Rębisz efektownie broniąc strzał z główki z najbliższej odległośći. Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Zyśko ale zdąrzył go uprzedzić obrońca rywali. Po tej akcji sędzia odgwizdał koniec spotkania i mogliśmy się cieszyć z ciężko wywalczonych 3 punktów.

Następny mecz już w środę o godzinie 17.00 w Batorzu. Roztocze podejmie LKS Kowalin!