0-3 M.Jakubaszek 49'

0-4 M.Wuczko 65'
  1-5 Ł.Zyśko 75'

Więcej w rozwinięciu newsa....

Nietypowo, bo w środę Roztocze wyjechało do Osinek aby zmierzyć się z czwartą drużyną naszej ligi GLKS Potok Wielki. Nasi zawodnicy liczyli po cichu na jakąś zdobycz punktową lecz mając w pamięci spotkanie z pierwszej rundy (porażka 1:6) ciężko było liczyć na chociażby remis. Tym razem Roztocze pokazało charakter grając z ambicją i charakterem od samego początku spotkania. W 9 minucie po pięknej asyście Krzyśka Goduli nie do obrony uderzył wychodzący z prawej strony Sylwek Wuczko i było 1:0. W 30 minucie kolejna asysta Krzyśka z tą różnicą, że tym razem bramkę zdobył Tomek Nieściur. Pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki mieli gospodarze lecz w pierwszej sytuacji zawodnik GLKS-u nie trafił do pustej bramki a w drugiej lepszy okazał się się Wiesiek Nieściur broniąc w sytacji sam na sam. Kilka minut później przy linii bocznej faulowany zostaje Sylwek Wuczko. Sędzia w tej sytuacji podyktował rzut wolny, który na czwartego gola pięknym strzałem w okienko zamienił Mariusz Jakubaszek ostoja i podpora naszej defensywy. A ta dziś grała niemal bezbłędnie, co prawda w innym niż zazwyczaj zestawieniu ale gra Mariusza, Sławka Michałka, Łukasza Winiarczyka oraz Huberta Widza była nie pozostawiała wiele do życzenia. W środku pomocy świetną robotę odegrał dawno niewidziany Damian Skorupa z Krzyśkiem Godulą, który rozgrywał w naszych barwach dopiero drugie ligowe spotkanie. 25 minut przed końcem miała miejsce kolejna dobra akcja naszej drużyny, na prawej stronie Sylwek Wuczko wkręcił w ziemię obrońcę z Potoka i dośrodkował w pole karne, gdzie po małym zamieszaniu do piłki dopadł jego brat - Marcin i mieliśmy 4-0! To był kolejny nasz atut tego dnia czyli skrzydłowi Sylwek i Marcin Wuczko, którzy do dwóch asyst (Sylwek) dołożyli dwa gole. Gospodarze jednak nie składali broni i po jednym z rzutów rożnych i nieporozumieniu Łukasza Zyśko z Mariuszem Jakubaszkiem napastnik miejscowych zdobył jak się okazało honorową bramkę.
Nie minęło kilka minut a padła kolejna i zarazem ostatnia bramka. W polu karnym podcięty został Łukasz Zyśko a sędzia wskazał na jedenasty metr. Chwilę później sam poszkodowany ustalił wynik spotkania. Co ciekawe żaden z naszych graczy w tym spotkaniu nie zobaczył kartki a co było w meczu na jesieni wszyscy doskonale pamiętamy.