1-0 Sygnał 33'
1-1 Ł.Zyśko 45'
1-2 B.Pastucha 82'

Więcej w rozwinięciu newsa...

To była dobra inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu naszego zespołu. Pisząc wyraz "dobra" chodzi o zdobycz punktową w tym meczu, bo cel czyli zdobycie trzech punktów został osiągnięty ale niestety styl pozostawiał wiele do życzenia. Wiedzieliśmy, że Sygnał u siebie będzie walczył o czym na jesieni przekonały się Wisła Annopol i Stróża wygrywając z Sygnałem odpowiednio 3-1 i 3-2 do tego zawodnicy z Chodla na własnym obiekcie zremisowali z Orłem Urzędów oraz wysoko pokonali Stok Zakrzówek.
Inicjatywa w tym spotkaniu należała do gospodarzy, którzy w 33 minucie po prostopadłym zagraniu do jednego z napastników wyszli na prowadzenie. Na nasze szczęście już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy bramkarz Sygnału po mocnym uderzeniu Sławka Bańki odbił futbolówkę wprost po nogi nabiegającego Łukasza Zyśko i do przerwy było 1-1.
W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Gospodarze próbowali atakować lecz nasza defensywa umiejętnie i w miarę możliwości rozbijała ataki zawodników z Chodla. Roztocze w tej części gry miało już więcej sytuacji, chociaż sytuacji stuprocentowych cały czas brakowało. Mecz się nieco zaostrzył, więc i sędzia zaczął co raz częściej sięgać po żółty kartonik. W 82 minucie po jednym z fauli gospodarzy do piłki ustawionej w okolicach 25-go metra podszedł Tomek Nieściur i huknął tak, że bramkarz miejscowych znowu musiał piąstkować piłkę, tylko tym razem trafiła ona prosto na głowę Bartka Pastuchy, który jak się okazało zapewnił naszej drużynie zwycięstwo. Arbiter główny doliczył do spotkania  jeszcze 5 minut ale wynik już nie uległ zmianie a na nieszczęście gospodarzy czerwoną kartkę ujrzał jeszcze zupełnie nie mający szczęścia tego dnia goalkeeper Sygnału. Jego vis-a-vis czyli Damian Nieściur tego dnia był bardzo pewnym punktem naszej drużyny.