Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Zdjęcia Archiwalne 2004r. C - klasa
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 205, wczoraj: 298
ogółem: 925 281

statystyki szczegółowe

Kalendarium

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

Aktualności

Pierwszy punkt w rundzie wiosennej

  • autor: RoztBat, 2016-05-16 16:54

 

     Vir Dorohucza - Roztocze 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Adamek, Daniel Ożóg

 

W odległej Dorohuczy udało nam się przerwać serie porażek. Nasi piłkarze wywalczyli jeden cenny punkt po zaciętym pojedynku z miejscowym Virem. Mecz zaczął się pechowo dla Roztocza. . Po kilkunastu minutach kontuzji doznał Tomasz Dycha. W zaciętym pojedynku o piłkę upadł na bark, uraz uniemożliwił mu kontynuowanie gry. Wymusiło to przedwczesną zmianę, zastąpił go Darek Wuczko. Nasi rywale stwarzali więcej sytuacji, jednak na nasze szczęście nie potrafili ich wykorzystać Niewykorzystane sytuacje Viru szybko się zemściły. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Michał Adamek, który pewnie umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Około 25 minuty meczu szczęście jednak nas opuściło. Po groźnej akcji rywali Damian Grela minął się z piłką trafiając w nogi rywala. Kara była oczywista : czerwona kartka i rzut karny. Z powodu braku rezerwowego bramkarza w nowej roli musiał sprawdzić się nasz obrońca - Tomasz Winiarczyk. Vir jednak pewnie wykorzystał jedenastkę i mecz zaczął się od nowa. W przerwie ustaliliśmy taktykę na drugą część spotkania, padło kilka ostrych słów. Niesieni dopingiem grupy naszych kibiców oraz ławki rezerwowych ruszyliśmy do ataku. Drugi raz na prowadzenie wyszliśmy po strzale Daniela Ożoga. Jednak gra w dziesiątke dawała o sobie znać. Zaczynało nam brakować sił, ale nasz kapitan - Sylwester Dycha skutecznie motywował zespół swoją postawą, wykonując tytaniczną pracę w środku pola. Udało mu się wywalczyć rzut karny, jednak nie potrafiliśmy tej szansy wykorzystać. Z minuty na minutę Vir miał coraz więcej sytuacji, co zmusiło naszych obrońców do popełnienia jednego z nielicznych w drugiej połowie błędu - gospodarze otrzymali rzut karny, na szczęście obyło się bez kartki. I właśnie w tym momencie swoją drugą bramkarską młodość przeżył Tomasz Winiarczyk pewnie broniąc jedenastkę! Ostatnie minuty spotkanie to obrona Częstochowy w wykonaniu Roztocza. Rywalom udało się jednak przedrzeć pod naszą bramkę i w końcówce wyrównali - 2:2. Nie złożyliśmy jednak broni, na boisko weszli nasi rezerwowi, postanowiliśmy walczyć o wynik. W ostatniej akcji meczu sam na sam z bramkarzem znalazł się Daniel Ożóg, jednak po wyminięciu golkipera został podcięty przez zawodnika gospodarzy. Niestety sędzia nie dopatrzył się przewinienia i mecz zakończył się remisem. 
Mamy nadzieję, że ten punkt, podobnie jak w jesieni, zakończy złą passę i będziemy teraz zdobywać punkty. Dziękujemy kibicom, którzy mimo tak dalekiego wyjazdu byli z nami, do zobaczenia w niedzielę w Modliborzycach! 

 

W odległej Dorohuczy udało nam się przerwać serie porażek. Nasi piłkarze wywalczyli jeden cenny punkt po zaciętym pojedynku z miejscowym Virem. Mecz zaczął się pechowo dla Roztocza. To nasi rywale stwarzali więcej sytuacji, jednak na nasze szczęście nie potrafili ich wykorzystać. Po kilkunastu minutach kontuzji doznał Tomasz Dycha. W zaciętym pojedynku o piłkę upadł na bark, uraz uniemożliwił mu kontynuowanie gry. Wymusiło to przedwczesną zmianę, zastąpił go Darek Wuczko. Niewykorzystane sytuacje Viru szybko się zemściły. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Michał Adamek, który pewnie umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Około 25 minuty meczu szczęście jednak nas opuściło. Po groźnej akcji rywali Damian Grela minął się z piłką trafiając w nogi rywala. Kara była oczywista : czerwona kartka i rzut karny. Z powodu braku rezerwowego bramkarza w nowej roli musiał sprawdzić się nasz obrońca - Tomasz Winiarczyk. Vir jednak pewnie wykorzystał jedenastkę i mecz zaczął się od nowa. W przerwie ustaliliśmy taktykę na drugą część spotkania, padło kilka ostrych słów. Niesieni dopingiem grupy naszych kibiców oraz ławki rezerwowych ruszyliśmy do ataku. Drugi raz na prowadzenie wyszliśmy po strzale Daniela Ożoga. Jednak gra w dziesiątke dawała o sobie znać. Zaczynało nam brakować sił, ale nasz kapitan - Sylwester Dycha skutecznie motywował zespół swoją postawą, wykonując tytaniczną pracę w środku pola. Udało mu się wywalczyć rzut karny, jednak nie potrafiliśmy tej szansy wykorzystać. Z minuty na minutę Vir miał coraz więcej sytuacji, co zmusiło naszych obrońców do popełnienia jednego z nielicznych w drugiej połowie błędu - gospodarze otrzymali rzut karny, na szczęście obyło się bez kartki. I właśnie w tym momencie swoją drugą bramkarską młodość przeżył Tomasz Winiarczyk pewnie broniąc jedenastkę! Ostatnie minuty spotkanie to obrona Częstochowy w wykonaniu Roztocza. Rywalom udało się jednak przedrzeć pod naszą bramkę i w końcówce wyrównali - 2:2. Nie złożyliśmy jednak broni, na boisko weszli nasi rezerwowi, postanowiliśmy walczyć o wynik. W ostatniej akcji meczu sam na sam z bramkarzem znalazł się Daniel Ożóg, jednak po wyminięciu golkipera został podcięty przez zawodnika gospodarzy. Niestety sędznia nie dopatrzył się przewinienia i mecz zakończył się remisem. 
Mamy nadzieję, że ten punkt, podobnie jak w jesieni, zakończy złą passę i będziemy teraz zdobywać punkty. Dziękujemy kibicom, którzy mimo tak dalekiego wyjazdu byli z nami, do zobaczenia w niedzielę w Modliborzycach! 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [607]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny