• autor: Admin, 2009-10-13 08:17

Roztocze - Perła Borzechów 1:4 (1:1)

BRAMKA - Ł.Zyśko

Więcej w rozwinięciu newsa...

Po trzech meczach bez porażki nasi zawodnicy poczuli się najwyraźniej bardzo mocni, gdyż na to spotkanie nie stawiło się aż 5 podstawowych zawodników! Ci co pojawili się na meczu owszem walczyli, ba walczyli nawet bardzo dzielnie z napierającą drużyną z Borzechowa.
Goście w tym meczu nie grali nic nadzwyczajnego aczkolwiek to w zupełności wystarczyło do obnażenia braków naszego zespołu. Swoją drogą trudno jest grać co mecz w zupełnie innym składzie. Pierwsza połowa jak i druga zresztą to bardzo słabe widowisko, dodając do tego jeszcze kiepską aurę lepiej rzeczywiście było sobie odpuścić to spotkanie. Goście mieli kilka okazji po objęcia prowadzenia lecz mimo wszystko brakowało im skuteczności. Zemściło się to w 42 minucie kiedy precyzyjne dośrodkowanie Sylwka Wuczko strzałem głową wykończył Łukasz Zyśko. Kilka chwil później sędzia doliczył do pierwszej połowy minutę, w której to straciliśmy frajerską brameczkę do szatni. Po rzucie z autu na drugi metr od bramki niefortunnie interweniował Bartek Pastucha wbijając sobie piłkę do bramki. Do przerwy 1-1. Druga część meczu różniła się tylko tym, że Perła odzyskała skuteczność i zdobyła jeszcze 3 gole przy bardzo biernej postawie naszych obrońców.
Szkoda, że przy stanie 1-3 Sylwek Wuczko i Paweł Wójcik nie wykorzystali 100-stu procentowych sytuacji bo przy stanie 3-3 mogliśmy jeszcze powalczyć o "coś" ale zamiast tego zawodnicy z Borzechowa dobili i tak już podłamanych naszych graczy zdobywając czwartą bramkę i ustalając wynik spotkania.
W następną sobotę mecz wyjazdowy z Tęczą Kraśnik i chciałem zaznaczyć, że jeżeli ze składem będą podobne problemy jak w tym spotkaniu to nie ma nawet po co jechać i lepiej oddać spotkanie walkowerem. Podsumowując nasze poczynania i zachowanie zawodników Roztocza - zero ambicji, zero zaangażowania, zero profesjonalnego podejścia do czegokolwiek, totalna olewka klubu i zero szacunku dla tych co się starali coś zdziałać dla klubu, ZERO CZEGOKOLWIEK!