Obraz nędzy i rozpaczy ver.2

• autor: Admin, 2009-09-06 15:15

LKS Kowalin - Roztocze 4:0 (1:0)

Więcej w rozwinięciu newsa...
Dla tych, których zastanawia tytuł newsa w wersji drugiej skieruję tylko do spotkania sparingowego z KS Nasutów kiedy to przegraliśmy 0-5 po takiej samej dramatycznej grze.
Początek dzisiejszego meczu nie zapowiadał takiej katastrofy jaka była, wręcz przeciwnie, to my byliśmy stroną przeważającą i stwarzaliśmy sobie groźniejsze sytuacje. Niestety szczęście nam nie dopisywało.
Już w drugiej minucie potężne kropnięcie z 30 metra przez Sławka Bańkę ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką bramki rywali. Pięć minut później rzut rożny sprytnie rozegrał Hubert Widz, który krótko zagrał do Łukasza Zyśko a ten nie zastanawiając się uderzył na bramkę. Niestety i tym razem piłka wylądowała ... na sklepieniu.
Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Wiele szczęścia mieliśmy kiedy w sytuacji sam na sam z Kubą Nieściurem znalazł się pomocnik z Kowalina lecz nasz goalkeeper nie dał się zaskoczyć.
Z drugiej strony okazję miał Łukasz Zyśko lecz nie zdołał dogonić piłki w dobrej pozycji. W tej części gry po naszej stronie warto jeszcze odnotować ładne uderzenie z rzutu wolnego przez Tomka Nieściura.
10 minut przed końcem pierwszej połowy Kowalin po długim zagraniu piłki na lewe skrzydło oraz błędzie w kryciu naszych defensorów obejmuje prowadzenie.
Druga część spotkania zaczęła się tragicznie dla Roztocza. W 47 po rzucie rożnym tracimy drugą beznadziejną bramkę. Kilka chwil później jest już 0-3.
W tym momencie większość naszych zawodników przestała "grać". Wyglądało to jakby nasi czekali na końcowy gwizdek. Doczekali się takiego ale w między czasie straciliśmy czwartą bramkę i jakby tego było mało jeszcze trzy razy ratował nas słupek. Przychodzi 90 minuta i na nasze szczęście sędzia kończy to beznadziejne widowisko w wykonaniu naszej ekipy. Krótko mówiąc gra naszej drużyny, zaangażowanie oraz samo podejście to jedna wielka pomyłka chociaż przyznam, że LKS Kowalin też cudów nie grał, bo jakby grał to dostalibyśmy dziesięć!!!