• autor: Admin, 2009-08-30 19:33

Roztocze - GLKS Potok Wielki 1:6 (1:2)

BRAMKA - Ł.Zyśko

Więcej w rozwinięciu newsa...

Zacznę od tego, że wynik tego spotkania nie pokazał tego co działo się na boisku i w ogromnej mierze jest zasługą beznadziejnie sędziującego tego dnia głównego oraz jego dwóch beznadziejnych pomocników na liniach.
Nie ujmując zasługi gościom trzeba szczerze powiedzieć, że ta trójka sędziowała fatalnie.
Druga sprawa, że nasi zawodnicy tak łatwo dali się sprowokować i przez ostatnie pół godziny musieliśmy przyglądać się jak tylko 8 naszych zawodników walczy dzielnie z 11 piłkarzami rywali oraz nie więdzącymi za bardzo co się dzieje "arbitrami".
Mecz mógł zakończyć się innym rezultatem lecz Potok w przewadze 3 zawodników musiał zdobywać kolejne bramki.
Po dwudziestu pięciu minutach było już 0-2 po dwóch błędach w kryciu.
Przed przerwą kontaktową bramkę z karnego zdobył Łukasz Zyśko po faulu na nim samym.
Na początku drugiej połowy nasi zawodnicy grali ospale dając się łatwo ogrywać i wyprzedzać rywalom.
Na domiar złego sędzia zaczął popełniać fatalne błędy na naszą niekorzyść po których pretensje mieli nasi zaowdnicy za co zostali ukarani wcześniej wspomniany Łukasz Zyśko oraz Paweł Wójcik.
Wcześniej, bo jeszcze w pierwszej połowie "żółtko" obejrzał Bartek Pastucha.
W 56 minucie gry po drugiej żółtej kartce i w konsekwencji czerwonej boisko opuszcza strzelec jedynej bramki dla Roztocza Łukasz Zyśko.
Dwie minuty później taka sama sytuacja pojawia się u Pawła Wójcika i gramy w 9-ciu.
Na deser w 61 min za faul od tyłu i bez piłki czerwień ogląda też Damian Skorupa i Roztocze musiało grać w 8-miu!!!
Meczu tego nie mogliśmy już wygrać ani nawet zremisować pozostawało tylko walczyć o jak najniższą porażkę.
Nasi walczyli do końca dzielnie ale niestety bramki zdobyć się już nie udało chociaż sytuacje były.
Blisko strzelenia gola był m.in Grzesiek Szyszka oraz Tomek Nieściur.
Do tego Grzesiek jeszcze nie wykorzystał rzutu karnego.
Goście za to wykorzystali przewagę i ostatecznie uzyskali sześć bramek na koniec spotkania.
Podsumowując był to zimny prysznic dla drużyny z Batorza, w którym zapłaciliśmy pierwsze frycowe w Klasie A.
Miejmy nadzieję, że za tydzień będzie inaczej i wrócimy z kompletem punktów.