• autor: Admin, 2009-08-24 06:13

Roztocze - Sygnał Chodel 4:0 (1:0)

BRAMKI - T.Nieściur x4

Więcej w rozwinięciu newsa...

Udanie rozpoczęli rozgrywki A klasy nasi zawodnicy pokonując Sygnał z Chodla 4-0!
Inicjatywa należała do Roztocza, które groźnie atakowało oddając co chwila kąśliwe strzały zza pola karnego.
Efektem tego była bramka zdobyta przez Tomka Nieściura już w 4 minucie gry.
Po tej bramce mecz się trochę wyrównał i goście także zaczęli sobie stwarzać sytuacje lecz w dobrych sytuacjach pudłowali napastnicy przyjezdnych bądź górą był nasz bramkarz Wiesiek Nieściur.
W 30 minucie gry sędzia podytkował rzut karny dla Sygnału ale i tym razem zawodnik gości nie zdobył bramki (poprzeczka).
Skuteczności brakowało też naszym piłkarzom.
Mocne uderzenie Grześka Szyszki z okolic szesnastki wylądowało na słupku bramki strzeżonej przez bramkarza Sygnału.
Chwilę później Tomek Nieściur także uderzył na bramkę lecz tym razem bramkarz zdołał odbić piłkę, do której najszybciej dopadł Łukasz Zyśko i uderzył w poprzeczkę. Piłka wyleciała przed pole karne gdzie czekał już Damian Skorupa ponownie uderzając piłkę w stronę bramki, pech chciał, że ta ponownie wylądowała na poprzeczce...
Jeszcze przed przerwą mogło być 2-0 lecz po minięciu w polu karnym 5-ciu rywali Łukasz Zyśko nie zdołał oddać strzału na bramkę.
Druga część meczu przebiegała bardziej pod nasze dyktando.
Szybko strzelona druga bramka po bardzo ładnym strzale z wolnego przez Tomka Nieściura wyraźnie odebrała chęć do gry zawodnikom z Chodla.
Przy stanie 2-0 ponownie zaczęliśmy ostrzeliwać słupki i poprzeczkę bramki rywali ale na nasze szczęście skuteczny tego dnia do bólu Tomek zdobył jeszcze dwie bramki przed ostatnim gwizdkiem sędziego i w Batorzu mogliśmy się cieszyć z pierwszych trzech punktów w A klasie.