Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Zdjęcia Archiwalne 2004r. C - klasa
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 337, wczoraj: 422
ogółem: 823 917

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

Aktualności

Terminarz rozgrywek

  • autor: Admin, 2009-03-17 11:01
Przedstawiamy terminarz rozgrywek na rundę wiosenną. Terminarz obejmuje daty i godziny obu drużyn naszego klubu czyli seniorów i juniorów. Terminarze rozgrywek w rozwinięciu newsa...
Seniorzy:

19.04. Roztocze – LKS Kowalin godz.: 14.00
26.04. Roztocze – KS Dębina godz.: 14.00
03.05. Malibu – Roztocze godz.: 14.00
10.05. Roztocze – Starka godz.: 15.00
17.05. Graf Marina – Roztocze godz.: 15.00
24.05. Roztocze – Roztoczanie godz.: 15.00
31.05. Modliborzyce – Roztocze godz.: 15.00
07.06. Roztocze – Dzierzkowice godz.: 15.00
14.06. Perła – Roztocze godz.: 15.00


Juniorzy:

19.04. Roztocze – LKS Kowalin godz.: 16.00
26.04. Roztocze – KS Dębina godz.: 16.00
03.05. Malibu – Roztocze godz.: 16.00
10.05. Roztocze – Starka godz.: 17.00
17.05. Graf Marina – Roztocze godz.: 17.00
24.05. Roztocze – Roztoczanie godz.: 17.00
31.05. Modliborzyce – Roztocze godz.: 17.00
07.06. Roztocze – Dzierzkowice godz.: 17.00
14.06. Perła – Roztocze godz.: 17.00



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [176]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny