Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze - ULKS Dzierzkowice
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 136, wczoraj: 422
ogółem: 895 512

statystyki szczegółowe

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Aktualności

Sparing!!!

  • autor: Admin, 2009-03-10 13:13
W najbliższą niedzielę tj. 15-03-2009 nasza drużyna rozegra sparing z ekipą KS Nasutów.
Mecz odbędzie się na boisku w Batorzu o godzinie 13.00!
Dodajmy, że KS Nasutów obecnie występuje w III grupie lubelskiej klasy "B". Można powiedzieć, że drużyna z Nasutowa jest już jedną nogą w "A" klasie o czym świadczy pozycja zajmowana w grupie (1 miejsce i 7 punktów przewagi nad drugą Krzczonovią Krzczonów)!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [218]
 

autor: ~Kuba 2009-03-11 07:23:26

avatar śnieg pada i pada, jak tak dalej pójdzie to ciężko to widzę.


autor: ~luk 2009-03-11 10:03:46

avatar podobno mecz sie odbędzie bez względu na warunki......


autor: ~(L) 2009-03-15 17:55:34

avatar Mecz w trudnych warunkach.... Wyniik 3:3


autor: Djmishi 2009-04-05 12:52:01

Profil Djmishi w Futbolowo

Poco daliście się!!!!!!!!!!!!!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny