piątek

Aktualności

Roztocze zdeklasowało Starkę!

• autor: Admin, 2008-06-01 00:00

W bardzociekawie zapowiadającym się spotkaniu pomiędzy miejscową Starką Stara Wieś aRoztoczem Batorz padło aż sześć bramek i wszystkie zdobyte przez naszychzawodników.
Od latpojedynki między tymi klubami przynosiły wiele emocji a zwycięstwa którejś zdrużyn zawsze były minimalne.
Dziś byłoinaczej. Z pierwszym gwizdkiem sędziego zawodnicy z Batorza zaczęli groźnieatakować. W pierwszych fragmentach meczu dało się odczuć, że tego dnia obronagospodarzy nie jest w formie. W 12 padła pierwsza bramka dla Batorza. Piłkę zrzutu wolnego wprost na głowę Wojtka Barana zagrał Grzesiek Szyszka i tenpierwszy ładnym strzałem głową zdobył prowadzenie. Ta bramka trochę uspokoiłanaszą grę. Z minuty na minutę graliśmy co raz mądrzejszą piłkę, rywal zaśpróbował kontr lecz tego dnia bardzo dobre zawody zagrała nasza defensywa ibramkarz Bartek Pastucha.

W pierwszejczęści gry warte odnotowania jest także kilka groźnych strzałów zza szesnastkiPawła Wójcika oraz kilka rogów po których mogła paść bramka. Ta jednak i takpadła a to za sprawą Łukasza Zyśko, który w podobny sposób do Wojtka zdobyłdrugą bramkę. Tym razem świetnie zachował się Sylwek Wuczko, który idealniedorzucił piłkę w pole karne.

W 50minucie Sylwek po raz kolejny świetnie zagrywa na linię pola karnego doniepilnowanego Pawła Wójcika a ten bardzo silnym strzałem podwyższaprowadzenie. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od słupka, była tonajładniejsza bramka meczu.

Nie minęłokilka minut a prowadziliśmy już 4:0 a to ponownie za sprawą rozgrywającegodobre spotkanie Pawła , który tym razem trochę szczęśliwie ale zdobył swegodrugiego gola i czwartego dla swej drużyny w tym meczu. To nie był koniecpopisu strzeleckiego w tym meczu. W 71 minucie piłkę między sobą zaczęli rozgrywaćWojtek Baran i Łukasz Zyśko, którzy wymienili kilka podań i ten drugi zdobyłbramkę. Przy takim stanie Starka próbowała już tylko zdobyć honorową bramkę.Dwa razy byli bardzo bliscy szczęścia. Raz świetnie zachował się BartekPastucha, który kąśliwe uderzenie napastnika miejscowych sparował na słupek zadrugim razem zaś piłkę z linii bramkowej wybił strzelec pierwszej bramki dlanas Wojtek. Ostatnią szóstą bramkę strzelił zdobywca hat-tricka Łukasz Zyśko.Bramka padła po szybkiej kontrze Roztocza i przytomnym zachowaniu GrześkaSzyszki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:6 i to był rewanż zajesienną porażkę na własnym boisku.

Starka Stara Wieś   -  Roztocze Batorz   0:6  (0:2)