środa

Aktualności

Udany start Roztocza

• autor: Admin , 2008-04-14 00:00

Po słabej jesieni przyszła kolej na rundę rewanżową, którą rozpoczynamy ponownie spotkaniem z LKS Kowalin. W pierwszym meczu padł wynik 7:2 dla naszych piłkarzy, dziś Roztocze także odniosło wysokie zwycięstwo 6:2.

Od pierwszych minut zawodnicy z Batorza starali się zagrażać bramce rywali często uderzając zza pola karnego. Po kilkunastu minutach pierwszej części gry oko w oko z bramkarzem gości stanął Łukasz Zyśko i zrobiło się 1:0. Niewiele później dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Mariusz Jakubaszek i prowadziliśmy już 2:0. Trzeba dodać, że w tym momencie gry nasza przewaga była już bardzo widoczna…

Trzecią bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomek Nieściur, który dobił odbitą przez bramkarza piłkę. Jeszcze przed przerwą na 4:0 podwyższył nasz nowy-stary zawodnik Wojtek Baran zdobywając bramkę podobnie jak Mariusz strzałem głową po rzucie rożnym. Pierwsze minuty drugiej połowy przyniosły kolejną bramkę dla gospodarzy, której autorem był zdobywca także trzeciej bramki Tomek Nieściur. Przy stanie 5:0 nasz drużyna najwyraźniej za bardzo się rozluźniła co skrzętnie wykorzystali goście wyprowadzając groźny kontratak po którym piłkę do własnej bramki skierował Tomek Mazur. Jakby tego było mało to po rzucie wolnym wykonywanym przez Kowalin nasz drugi bramkarz popełnił błąd odbijając piłkę wprost pod nogi pomocnika gości a ten zdobył drugiego gola dla swojej drużyny. Po tej bramce Roztocze ruszyło do ataku. Groźne akcje kończone pięknymi strzałami z dalszej odległości jednak nie przynosiły efektu, bo albo na przeszkodzie stał dobrze dysponowany mimo straty tylu bramek bramkarz LKS-u bądź na przeszkodzie stał słupek bramki rywali. Kilka minut przed końcem T.Nieściur ustalił wynik meczu na 6:2 wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego i kompletując w tym meczu hat-tricka. Za tydzień gramy ważny mecz z Victorią w Rybczewicach, która pokazała że jest w wysokiej formie pokonując w tej kolejce zespół Piotrcovii Piotrków. Dodać należy , że juniorzy Roztocza pokonali rywali 8:0 ale wynik jeszcze może zostać zweryfikowany na walkower dla gości z powodu braku dokumentów jednego z naszych młodych piłkarzy;)

Roztocze Batorz         LKS Kowalin 6:2 (4:0)