Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze Batorz - LKS Kowalin
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 310
ogółem: 824 797

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Aktualności

Terminarz Sezonu 2014/2015

  • autor: ksroztocze, 2014-08-18 08:49

Terminarz Rundy jesiennej Sezonu 2014/2015

 

Kol. Data Gospodarze   Goście Godzina
 
2014-08-24 Tęcza Kraśnik   KS Bronowice 12:00
2014-08-24 Starka Stara Wieś   GUKS Modliborzyce 12:00
2014-08-24 Sprint Wierzchowiska   Krzczonovia Krzczonów 12:00
2014-08-24 Roztocze Batorz   KS Dębina 12:00
2014-08-24 Perła Rudnik   LKS Biskupice 12:00
2014-08-24 Oleśnia Oleśniki   LKS Trawniki 12:00
 
2014-08-31 KS Bronowice   LKS Trawniki 12:00
2014-08-31 LKS Biskupice   Oleśnia Oleśniki 12:00
2014-08-31 KS Dębina   Perła Rudnik 12:00
2014-08-31 Krzczonovia Krzczonów   Roztocze Batorz 12:00
2014-08-31 GUKS Modliborzyce   Sprint Wierzchowiska 12:00
2014-08-31 Tęcza Kraśnik   Starka Stara Wieś 12:00
 
2014-09-07 Sprint Wierzchowiska   KS Bronowice 16:00
2014-09-07 Sprint Wierzchowiska   Tęcza Kraśnik 16:00
2014-09-07 Roztocze Batorz   GUKS Modliborzyce 16:00
2014-09-07 Perła Rudnik   Krzczonovia Krzczonów 16:00
2014-09-07 Oleśnia Oleśniki   KS Dębina 16:00
2014-09-07 LKS Trawniki   LKS Biskupice 16:00
 
2014-09-14 KS Bronowice   LKS Biskupice 12:00
2014-09-14 KS Dębina   LKS Trawniki 12:00
2014-09-14 Krzczonovia Krzczonów   Oleśnia Oleśniki 12:00
2014-09-14 GUKS Modliborzyce   Perła Rudnik 12:00
2014-09-14 Tęcza Kraśnik   Roztocze Batorz 12:00
2014-09-14 Starka Stara Wieś   Sprint Wierzchowiska 12:00
 
2014-09-21 Sprint Wierzchowiska   KS Bronowice 12:00
2014-09-21 Roztocze Batorz   Starka Stara Wieś 12:00
2014-09-21 Perła Rudnik   Tęcza Kraśnik 12:00
2014-09-21 Oleśnia Oleśniki   GUKS Modliborzyce 12:00
2014-09-21 LKS Trawniki   Krzczonovia Krzczonów 12:00
2014-09-21 LKS Biskupice   KS Dębina 12:00
2014-09-28 KS Bronowice   KS Dębina 12:00
2014-09-28 Krzczonovia Krzczonów   LKS Biskupice 12:00
2014-09-28 GUKS Modliborzyce   LKS Trawniki 12:00
2014-09-28 Tęcza Kraśnik   Oleśnia Oleśniki 12:00
2014-09-28 Starka Stara Wieś   Perła Rudnik 12:00
2014-09-28 Sprint Wierzchowiska   Roztocze Batorz 12:00
 
2014-10-05 Roztocze Batorz   KS Bronowice 14:00
2014-10-05 Perła Rudnik   Sprint Wierzchowiska 14:00
2014-10-05 Oleśnia Oleśniki   Starka Stara Wieś 14:00
2014-10-05 LKS Trawniki   Tęcza Kraśnik 14:00
2014-10-05 LKS Biskupice   GUKS Modliborzyce 14:00
2014-10-05 KS Dębina   Krzczonovia Krzczonów 14:00
 
2014-10-12 KS Bronowice   Krzczonovia Krzczonów 14:00
2014-10-12 GUKS Modliborzyce   KS Dębina 14:00
2014-10-12 Tęcza Kraśnik   LKS Biskupice 14:00
2014-10-12 Starka Stara Wieś   LKS Trawniki 14:00
2014-10-12 Sprint Wierzchowiska   Oleśnia Oleśniki 14:00
2014-10-12 Roztocze Batorz   Perła Rudnik 14:00
 
2014-10-19 Perła Rudnik   KS Bronowice 11:00
2014-10-19 Oleśnia Oleśniki   Roztocze Batorz 11:00
2014-10-19 LKS Trawniki   Sprint Wierzchowiska 11:00
2014-10-19 LKS Biskupice   Starka Stara Wieś 11:00
2014-10-19 KS Dębina   Tęcza Kraśnik 11:00
2014-10-19 Krzczonovia Krzczonów   GUKS Modliborzyce 11:00
 
10  2014-10-26 KS Bronowice   GUKS Modliborzyce 11:00
10  2014-10-26 Tęcza Kraśnik   Krzczonovia Krzczonów 11:00
10  2014-10-26 Starka Stara Wieś   KS Dębina 11:00
10  2014-10-26 Sprint Wierzchowiska   LKS Biskupice 11:00
10  2014-10-26 Roztocze Batorz   LKS Trawniki 11:00
10  2014-10-26 Perła Rudnik   Oleśnia Oleśniki 11:00
 
11  2014-11-02 Oleśnia Oleśniki   KS Bronowice 11:00
11  2014-11-02 LKS Trawniki   Perła Rudnik 11:00
11  2014-11-02 LKS Biskupice   Roztocze Batorz 11:00
11  2014-11-02 KS Dębina   Sprint Wierzchowiska 11:00
11  2014-11-02 Krzczonovia Krzczonów   Starka Stara Wieś 11:00
11  2014-11-02 GUKS Modliborzyce   Tęcza Kraśnik 11:00

  • Komentarzy [3]
  • czytano: [412]
 

autor: ~anonim 2014-08-24 21:00:38

avatar jaki wynik z Dębiną??


autor: ~divi 2014-08-24 22:09:23

avatar 6-3 dla roztocza ;)


autor: ~lolo 2014-08-24 22:32:36

avatar bravo pany z roztocza


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny