Roztocze Batorz - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Kierz - LKS Kowalin 0:4
  • Kamex Polichna - Orion II Niedrzwica Duża 4:3
  • Sprint Wierzchowiska - Perła Rudnik 4:2
  • ULKS Dzierzkowice - GKS Gościeradów 5:1
  • Wisła Annopol - Roztocze Batorz 11:1
  •        

Losowa galeria

Roztocze Batorz - GUKS Modliborzyce (2:4)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 331, wczoraj: 476
ogółem: 823 124

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Aktualności

Terminarz 2013/2014

  • autor: cienkixd, 2013-08-02 00:06

 

Znamy Terminarz na Rozgrywki 2013/2014

Więcej w Rozwinięciu Newsa...

TERMINARZ ROZGRYWEK JESIEŃ 2013/2014

 

  Starka Stara Wieś   Victoria Rybczewice 17:00
  Sprint Wierzchowiska   LKS Trawniki 17:00
  Perła Rudnik   Krzczonovia Krzczonów 17:00
  LKS Biskupice   KS Dębina 17:00
  Oleśnia Oleśniki   GKS Modliborzyce 17:00
2013-08-25 Granit II Bychawa   Roztocze Batorz 14:00
 
  GKS Modliborzyce   Granit II Bychawa 17:00
  KS Dębina   Oleśnia Oleśniki 17:00
  Krzczonovia Krzczonów   LKS Biskupice 17:00
  LKS Trawniki   Perła Rudnik 17:00
  Starka Stara Wieś   Sprint Wierzchowiska 17:00
2013-09-01 Victoria Rybczewice   Roztocze Batorz 11:00
 
  Sprint Wierzchowiska   Victoria Rybczewice 17:00
  Perła Rudnik   Starka Stara Wieś 17:00
  LKS Biskupice   LKS Trawniki 17:00
  Oleśnia Oleśniki   Krzczonovia Krzczonów 17:00
  Granit II Bychawa   KS Dębina 17:00
2013-09-08 Roztocze Batorz   GKS Modliborzyce 16:00
 
  Victoria Rybczewice   GKS Modliborzyce 17:00
  Krzczonovia Krzczonów   Granit II Bychawa 17:00
  LKS Trawniki   Oleśnia Oleśniki 17:00
  Starka Stara Wieś   LKS Biskupice 17:00
  Sprint Wierzchowiska   Perła Rudnik 17:00
2013-09-15 KS Dębina   Roztocze Batorz 16:00
 
  Perła Rudnik   Victoria Rybczewice 17:00
  LKS Biskupice   Sprint Wierzchowiska 17:00
  Oleśnia Oleśniki   Starka Stara Wieś 17:00
  Granit II Bychawa   LKS Trawniki 17:00
  GKS Modliborzyce   KS Dębina 17:00
2013-09-22 Roztocze Batorz   Krzczonovia Krzczonów 16:00
 
  Victoria Rybczewice   KS Dębina 17:00
  Krzczonovia Krzczonów   GKS Modliborzyce 17:00
  Starka Stara Wieś   Granit II Bychawa 17:00
  Sprint Wierzchowiska   Oleśnia Oleśniki 17:00
  Perła Rudnik   LKS Biskupice 17:00
2013-09-29 LKS Trawniki   Roztocze Batorz 11:00
 
  LKS Biskupice   Victoria Rybczewice 17:00
  Oleśnia Oleśniki   Perła Rudnik 17:00
  Granit II Bychawa   Sprint Wierzchowiska 17:00
  GKS Modliborzyce   LKS Trawniki 17:00
  KS Dębina   Krzczonovia Krzczonów 17:00
2013-10-06 Roztocze Batorz   Starka Stara Wieś 11:00
 
  Victoria Rybczewice   Krzczonovia Krzczonów 17:00
  LKS Trawniki   KS Dębina 17:00
  Starka Stara Wieś   GKS Modliborzyce 17:00
  Perła Rudnik   Granit II Bychawa 17:00
  LKS Biskupice   Oleśnia Oleśniki 17:00
2013-10-13 Sprint Wierzchowiska   Roztocze Batorz 11:00
 
  Oleśnia Oleśniki   Victoria Rybczewice 17:00
  Granit II Bychawa   LKS Biskupice 17:00
  GKS Modliborzyce   Sprint Wierzchowiska 17:00
  KS Dębina   Starka Stara Wieś 17:00
  Krzczonovia Krzczonów   LKS Trawniki 17:00
2013-10-20 Roztocze Batorz   Perła Rudnik 14:00
 
10    Victoria Rybczewice   LKS Trawniki 17:00
10    Starka Stara Wieś   Krzczonovia Krzczonów 17:00
10    Sprint Wierzchowiska   KS Dębina 17:00
10    Perła Rudnik   GKS Modliborzyce 17:00
10    Oleśnia Oleśniki   Granit II Bychawa 17:00
10  2013-10-27 LKS Biskupice   Roztocze Batorz 14:00
 
11    Granit II Bychawa   Victoria Rybczewice 17:00
11    GKS Modliborzyce   LKS Biskupice 17:00
11    KS Dębina   Perła Rudnik 17:00
11    Krzczonovia Krzczonów   Sprint Wierzchowiska 17:00
11    LKS Trawniki   Starka Stara Wieś 17:00
11  2013-11-03 Roztocze Batorz   Oleśnia Oleśniki 11:00

  • Komentarzy [2]
  • czytano: [556]
 

autor: ~..... 2013-08-12 11:44:45

avatar uuu . Pierwszy mecz z Granitem :-/


autor: ~anonim 2013-08-12 16:31:38

avatar Jak narazie pierwsi w tabeli::D hehe


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła AnnopolRoztocze Batorz
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz
2017-09-17, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błękitni Kierz 0:4 LKS Kowalin
Kamex Polichna 4:3 Orion II Niedrzwica Duża
Sprint Wierzchowiska 4:2 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 5:1 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 11:1 Roztocze Batorz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
GKS Gościeradów - Błękitni Kierz
Perła Rudnik - Wisła Annopol
Orion II Niedrzwica Duża - Iskra Krzemień II
LKS Kowalin - Kamex Polichna
Roztocze Batorz - ULKS Dzierzkowice

Statystyki drużyny